Vyhledávání kurzů
Obor:
Cílová skupina:
Zprávy:
z20160525_1.jpg
Exekuce v bance
21.06.2016  Jak správně provést exekuci nebo provést součinnost vůči exekutorovi na území České republiky – na to Vám odpoví tento kurz. Jeho obsah je zaměřen zejména na banky, ale budou zdůrazněny také různé „odchylky“ při postupech dalších vybraných finančních institucí. Obsah kurzu vychází nejen z platné právní úpravy, ale také z aplikační praxe při jejím uskutečňování. Vhodnými účastníky kurzu jsou zejména pracovníci bank a dalších finančních institucí, které poskytují produkty zaměřené na zhodnocování peněžních prostředků svým klientům. Více o kurzu zde.

z20160617_1.jpg
Selfmanagement
17.06.2016  Cílem kurzu je navést účastníky skrze rozklíčování charakteristik k vlastnímu poznání a lepšímu pochopení sebe i ostatních. Naučit je umění pracovat s vlastní jedinečností, dosahovat vytyčených cílů, hledat a rozpoznávat životně důležité věci, předcházet a zvládat nepříjemné situace, a dosáhnout tak většího souladu po stránce osobní i pracovní. Více o kurzu zde.

z20151203_2.jpg
Jak zaujmout e-mailem nebo dopisem aneb Kultivovaný písemný projev
17.06.2016  Odehrává se velká část vaší komunikace v písemné formě? Potřebujete jedním
e-mailem svému obchodnímu partnerovi ukázat, že se obrátil na správného člověka? Chybí vám občas správné slovíčko nebo formulace? Nepíšete jenom dopisy a e-maily, ale potřebujete zvládnout práci s textem obecně? Právě pro vás je určen náš kurz. Více informací zde.