Vyhledávání kurzů
Obor:
Cílová skupina:
Zprávy:
celý text...
Prvenství Prahy mezi světovými městy s nejvyšším počtem obchodníků přijímajících bitcoin souvisí podle hlavního ekonoma společnosti Roklen a odborníka na kryptoměny Dominika Stroukala s kladným vztahem Čechů k novým technologiím.

celý text...
První z kryptoměn, bitcoin, vzniknul před méně než deseti lety. Za tu dobu získal desítky, možná už stovky milionů uživatelů a jeho hodnota převýšila mnohé tradiční komodity. Co stojí za jeho úspěchem? Hlavním cílem kurzu je vysvětlit fungování kryptoměn, dovést je bezpečně získat a zabezpečit a kriticky popsat množství problémů, které můžou kryptoměny v budoucnosti potkat. Více informací zde.

Všechny nabízené kurzy naleznete zde.

celý text...
16.11.2018  Kurz obsahuje nejdůležitější změny související s novelou AML (253/2008 Sb.) zákona účinného od 1. 1. 2017, zejména pak změny týkající se identifikace a kontroly klienta, politicky exponované osoby, hodnocení rizik apod. Více informací zde

celý text...
16.11.2018  Cílem kurzu je seznámit jeho účastníky s hlavními změnami a novinkami v jednotlivých oblastech zájmu korporátní Compliance, ke kterým došlo v roce 2018 a jež jsou očekávány v průběhu roku 2019.  Více informací zde.