- 1Brainstorming a jeho varianty - Novinka
Brainstorming a jeho varianty - Novinka
Časový rozsah:
1/2denní
Forma výuky:
Online kurz
Lektor:
Mgr. Jitka Štádlerová
Vystudovala bohemistiku a společenské vědy na PdF MU (1994) v Brně. Od té doby se věnuje vzdělávání všech věkových kategorií se zaměřením na vzdělávání dospělých v oblasti managementu, komunikace, aktivního životního stylu a rozvoje lidského potenciálu.
Od r. 2000 působila jako manažer projektů, kouč a interní trenér u významných finančních společností - Generali Pojišťovna a RSTS.
Od r. 2011 pracuje jako nezávislý lektor, trenér a kouč.
Zaměřuje se především na komunikační, prezentační a manažerské dovednosti, stres a time management, písemná komunikace, lektorské dovednosti, mozkový jogging a další
Anotace:
Když se řekne kreativita, většinu lidí napadne brainstorming, někteří mají dokonce pocit, že je mezi těmito slovy rovnítko. No prostě si tak sedneme a plácáme, co nás zrovna napadá… Hm, tak takhle to úplně nefunguje:-).
Přestože je bouře mozků skutečně základem pro přemýšlení jinak, má své výhody, ale také limity. Lze ji dělat velmi efektivně, účinně a samozřejmě v mnoha variantách. Pojďme se společně podívat, jak na to.
Program:
- Co je a co není brainstorming
- Jak na úspěšný brainstorming
- Šestero dobrých sluhů
- Třesk
- Technika klíčových slov
- Limity brainstormingu
- Brainwriting
- 6-3-5
Cena:
590 Kč bez DPH (714 Kč s DPH)
Informace poskytuje:
Ing. Jitka Kaštánková
tel.: (+420) 724 130 028
e-mail: jitka.kastankova@vsfs.cz
Termíny:
03.03.2021
22.09.2021