Další kurzy z výběru (65):
kód: sw19

MS Excel - Kontingenční tabulky a grafy

Časový rozsah:

Jednodenní

Forma výuky:

Online/prezenční kurz

Lektor:

Jarmila Helmanová
Vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu University Karlovy v Praze, obor učitelství matematiky a deskriptivní geometrie pro střední školy. Kromě matematiky začala zabývat i výukou práce s počítači. Vede kurzy pro pracovníky firem i učitele základních a středních škol (základní obsluha, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Access, MS Project, práci s grafikou a digitální fotografií, typografické úpravy textu). Je také autorkou e-learningových kurzů (MS Word, MS Access, Manažerská komunikace - obchodní korespondence - norma pro úpravy dokumentů, šablony, hromadná korespondence, MS Project - tento kurz byl oceněn Cenou společnosti Microsoft).

Anotace:

Kontingenční tabulky představují jeden z nejmocnějších nástrojů na účinnou analýzu a třídění velkého množství dat. Slouží k vytváření přehledů z rozsáhlých databází, přičemž jednotlivé hodnoty shrnují do vybraných kategorií ve sloupcích a řádcích.
Na kurzu se naučíte vytvořit kontingenční tabulku, nastavit pole hodnot, seskupovat data, pracovat s průřezy, zobrazit podrobnosti (hloubková analýza). Seznámíte se také s možnostmi kontingenční tabulky.

Program:

  • Práce s kontingenčními tabulkami na příkladech
  • Tvorba kontingenčního grafu a jeho úpravy

Místo konání:

Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Estonská 500/3
101 00  Praha 10

Mapa on-line

Cena:

2 550 Kč bez DPH (3 086 Kč s DPH)

Informace poskytuje:

Mgr. Petra Valdésová
petra.valdesova@vsfs.cz
T: 255 785 726 ǀ M: 724 130 028

Termíny:

21.04.2021

Nabízené termíny
21.04.2021
Po uzávěrce