Další kurzy z výběru (43):
kód: ban72

Jak nás podvádějí - finanční gramotnost prakticky

Časový rozsah:

Jednodenní

Forma výuky:

Přednáška

Lektor:

Ing. Dušan Šídlo
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor finance a pojistné inženýrství. Je členem České společnosti aktuárů (pojistných matematiků). Od roku 2002 pracoval jako analytik finančních produktů pro různé finančně-poradenské společnosti. V roce 2010 napsal knihu Život jako riziko, která se věnuje problematice zajištění životních rizik, v roce 2012 další Jak nás podvádějí aneb Pravda o finančním trhu a penzijní reformě. Je rovněž autorem knihy Nenech se dojit aneb jak vydělávat nejen na slevách.

Anotace:

Kurz je určen pro všechny zájemce, které zajímá svět peněz, a chtějí se dozvědět především praktické informace o reklamních tricích finančních institucí v ČR. Peníze potřebuje každý. Jak je v dnešním světě plném nejistot a podvodu dokázat nejen vydělat, ale také o ně nepřijít? V reklamách finančních institucí přitom vypadá vše zaručeně výhodně. Vysoké a garantované úroky, levné půjčky, flexibilní hypotéky, neodolatelné penzijní spoření a nejlepší pojistky. Pravda, nebo lež?

Program:

Na kurzu „Jak nás podvádějí“ se na konkrétních příkladech z praxe dozvíte o finančních tricích a podvodech, která vám pomohou nalézt správnou odpověď. A nejen to – ušetří vám desetitisíce, někomu možná celoživotní úspory! Všichni účastníci kurzu dostanou v ceně kurzu knihu přednášejícího.

Místo konání:

Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Estonská 500/3
101 00  Praha 10

Mapa on-line

Cena:

3 360 Kč bez DPH (4 066 Kč s DPH)

Informace poskytuje:

Ing. Tereza Fialová
tel: (+420) 255 785 726, (+420) 770 165 008
e-mail: tereza.fialova@bankovniakademie.cz

Termíny:

Momentálně není vypsán žádný termín.

Nabízené termíny

Momentálně není vypsán žádný termín.