O nás

Bankovní akademie je soukromou školou pro vzdělávání žáků i dospělých. Na trhu působí od roku 1993 a pyšní se tak již dvacetiletou tradicí. Pod svou značkou sdružuje střední odbornou školu zaměřenou na finance a ekonomiku a všeobecné gymnázium orientované na sociálně právní oblast. O její kvalitě svědčí i to, že realizuje kurzy pro odbornou veřejnost. Je zakladatelkou Vysoké školy finanční a správní. Pro absolventy po maturitě to znamená efektivní možnost pokračovat ve studiu.

Proč si vybrat Bankovní akademii? Nabízí stálost s tradicí, záruku kvality, atraktivní studijní programy a reprezentativní prostředí. Samozřejmostí je individuální přístup, rozšířená jazyková výuka a moderní informační systém.

Střední odborná škola nabízí čtyřleté denní a dálkové studium ukončené maturitou. Obor Ekomonika a podnikání se zaměřením na bankovnictví a pojišťovnictví přináší studentům možnost získat komplexní finanční gramotnost. Absolvent nalezne uplatnění v bankách, finančních odděleních velkých korporací i středně velkých či malých podniků a ve finančních institucích nebo může úspěšně pokračovat na VŠ.

Bankovní akademie je součástí Společenství škol. Tato mimořádná soustava soukromých škol nabízí kompletní škálu vzdělání od mateřské školy až po univerzitu. Vysoká škola finanční a správní, první soukromá ekonomická univerzita v ČR, patří k lídrům soukromého vysokého školství a nabízí stabilitu, tradici a kvalitní vzdělání. Nejmladším členem společenství jsou Kouzelné školy – mateřská a základní, které jsou postaveny na principu Montessori. V rámci Společenství škol tak mohou studovat celé generace od mateřské po vysokou.

 


Zvětšit mapu