Slavnostní zahájení školního roku

08.09.2017

A je tu začátek školního roku! Někdo se těšil, někomu se chtělo méně, ale věřte, že jednou se Vám po škole bude stýskat a mít kouzelný prsten, vrátili byste se hned.

Tak přejeme všem žákům, ať je tento školní rok plný krásných zážitků z výletů a zahraničních zájezdů, nabitý poznáním z projektů a exkurzí, které jsou naplánovány, plný nových aktivit, které jsou pro Vás chystány a samozřejmě vědomostí a dovedností, které Vám s radostí předávají Vaši učitelé.

Kolik jazyků znáš, tolik přátel máš! A naše škola letos může nabídnou nově i výuku portugalštiny a švédštiny. V zájmových kroužcích byste neměli přehlédnout kroužek moderních technologií, pro který byla zakoupena 3D tiskárna. Určitě je také velmi zajímavý kroužek Moje firma! A jako hvězda tento rok zazáří přednášky odborníků z Vysoké školy finanční a správní nejen o kriminalistice s praktickými ukázkami v laboratoři.

Nově se škola přihlásila do programu Mléko do škol a Vaše svačinky budou obohaceny krabičkou mléka. 

Školní parlament, který ve škole velmi dobře funguje, navrhl, aby byl zřízen školní klub. A je to tu! Prostory se našly a můžeme ho za chvíli otevřít.

Vlak se rozjel a záleží na Vás, jak rychle a plynule pojede. Všem Vám žákům, učitelům, rodičům a přátelům školy přejeme pohodový a úspěšný školní rok 2017/2018.