Sobotní Den otevřených dveří

24.01.2019

Sobotní Den otevřených dveří

 

Přijďte se podívat na den otevřených dveří (DOD) na Střední odborné škole Kodaňská, který se uskuteční v sobotu 9. 2. 2019 od 10 do 13 hodin v sídle školy. V rámci dne otevřených dveří se budete moct zúčastnit přijímacích zkoušek nanečisto.

Co to znamená?
Spolu se zkušenými pedagogy projdete a rozeberete vzorové didaktické testy a osvětlíte si strukturu a průběh přijímací zkoušky na střední školu. Rovněž získáte několik doporučení či dobrých rad, jak se poprat s trémou a dalšími rušivými elementy, které účast u přijímacích zkoušek často doprovázejí.

V době, kdy žáci budou testovat svou připravenost na přijímací zkoušky, si rodiče mohou prohlédnout prostory školy, případně se ptát na cokoli, co je bude ohledně studia na Střední odborné škole Kodaňská zajímat. K tomu účelu vám na studijním oddělení připravíme rukověť s potřebnými informacemi a samozřejmě ještě něco k tomu jako bonus.

Pro bezchybný průběh DODu, respektive „simulovaného nácviku přijímaček“ je zapotřebí se telefonicky či elektronicky přihlásit na studijním odd. Kontaktujte nás, prosím, zde:

Pí Kateřina Simonová, tel.: 210 088 811, email: katerina.simonova@bankovniakademie.cz

Těšíme se na vaši návštěvu a jsme tu pro vás!

Marek Matějka v. r.
ředitel