Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení

Vyhlášení druhého kola přijímacího řízení

30.04.2019

Oprava:

Vážení rodiče, omlouváme se, ale v textu Vyhlášení druhého kola téhož došlo k chybnému uvedení kontaktního telefonního čísla. Správné číslo je: 210 088 811 namísto nesprávně uvedeného 220 088 811. Omlouváme se za překlepem způsobené možné obtíže.


 

Výkonný ředitel Bankovní akademie - Gymnázium a Střední odborná škola, a.s. (dále jen Bankovní akademie) v zastoupení ředitelky školy ROZHODL o vyhlášení druhého kola přijímacího řízení na osmileté gymnázium (Gymnázium Kodaňská) a střední odbornou školu v termínu od 13. 5. 2019 do 27. 5. 2019.

Uchazeči o studium na Bankovní akademii, kteří uspěli u státní písemné části přijímacích zkoušek, budou individuálně pozváni k ústním pohovorům.

Uchazeči o studium na Bankovní akademii, kteří uspěli u státní písemné části přijímacích zkoušek, ale konali ji mimo Bankovní akademii, se mohou hlásit telefonicky (210 088 811) nebo emailem (katerina.simonova@bankovniakademie.cz) na studijním oddělení školy. Následně budou jak uchazeči, tak jejich zákonní zástupci pozváni k osobním pohovorům.

Podrobnosti o průběhu druhého kola přijímacího řízení vám sdělíme telefonicky nebo osobně na studijním oddělení školy.

Marek Matějka
výkonný ředitel