rok:  2006  2007  2008  2009

Ideální banka 21. století

Vloženo: 18.05.2009

Fotka k článku

Trojice studentů Bankovní akademie se probojovala do finále druhého ročníku soutěže Ideální banka 21. století. V konečném pořadí obsadil tým tvořený Ondřejem Martínkem, Patrikem Sebastiánem Tauchmanem a Janem Králíčkem z 2A střední odborné školy skvělé osmé místo ze 197 přihlášených prací. Ve dvacetičlenném finále byli jedinými zástupci střední školy, všichni ostatní se řadili mezi studenty vysokých škol.

Celý článek

Květinový den 13/5/2009

Vloženo: 14.05.2009

Dne 13. května proběhl v celé republice tzv. Květinový den. Každý si mohl zakoupit žlutou květinu a podpořit tak boj proti rakovině. Naše škola se rozhodla do Květinového dne také aktivně zapojit. Kromě vyslání studentů ? prodejců do pražských ulic, proběhl v budově Bankovní akademie na Žižkově happening v duchu šedesátých let, jehož cílem bylo získat co nejvíce finančních prostředků.

Celý článek

Sportovní den 4/5/2009

Vloženo: 07.05.2009

Pondělí 4. 5. 2009, ač všední den, byl svátek pro všechny žáky Bankovní akademie. Proč? Neučilo se, ale sportovalo. Třídní týmy soutěžily v sálové kopané, volejbalu, florbalu a improvizovaně proběhl turnaj v badmintonu. Povedená sportovní akce byla zakončena slavnostním předáním medailí, diplomů a sladkých cen pro nejlepší týmy. Celou akci si užili, jak soutěžící, tak i fandící žáci a žákyně školy.

Celý článek

Evropský den 30/4/2009

Poslední dubnový den patřil na Bankovní akademii Evropskému dnu. Jemně modifikovaný program zahrnoval řadu soutěží, aby se mohli zapojit všichni žáci jednotlivých ročníků střední odborné školy. Letos se na základě losu prezentovalo Maďarsko, Malta, Bulharsko a Polsko.